Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Підлоги з цілісного масиву дерева завжди вважалися ознакою респектабельності будинку, проте далеко не кожен міг дозволити собі таку розкіш. Саме тому на допомогу прийшли сучасні технології і з'явилися абсолютно нові підлогові покриття, серед яких осібно стоїть ламінат.

Спочатку ламінат, або ламінований паркет, створювався як підлогове покриття, яке мало цілком певну мету - імітацію паркетної дошки. Однак час вніс свої корективи, і сьогодні ламінат все частіше зустрічається в будинках жителів Дрогобича. Секрет цієї популярності простий. По-перше, ламінований паркет на 80-85% складається з натурального дерева, а саме сосни. Він досить міцний, не дряпається від каблуків і не схильний до втискування - ламінату під силу витримати навіть навантаження, що надаються меблями

Але одним із самих головних переваг цього покриття можна назвати його ціну. Вона досить демократична порівняно з вартістю паркетної підлоги, але при цьому виглядає ламінат нічим не гірше - не дивно, що багато людей хочуть купити його!

З компанією «Ваш Ламінат» в Дрогобичі купити ламінат стає ще простіше, адже, вибираючи ламінат від відомих виробників, ви отримуєте не тільки високоякісне і дуже практичне підлогове покриття, яке відрізняється доступною ціною, але і отримуєте шанс скористатись нашими додатковими пропозиціями. І слідкуйте за новинами - може, саме сьогодні ви можете отримати ламінований паркет, який ви ще вчора не могли собі дозволити, зі спеціальною знижкою!

Назад


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster