Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Компанія «Ваш Ламінат» реалізує багатий асортимент підлогових покриттів, доступний більшості покупців міста Луцьк за найкрашими цінами. Серед іншого, у нас Ви можете купити ламінат високої якості. Він відмінно підходить для дому та офісу.. Ми пропонуємо ламінат від провідних світових виробників.

У нашому каталозі представлено кілька всесвітньо відомих компаній і брендів, які користуються більшим попитом у покупців в десятках країн світу. У першу чергу варто назвати міжнародну корпорацію Таркетт. Вона була заснована більше 120 років тому і за цей значний термін стала одним з провідних у світі виробників підлогових покриттів, у тому числі і сучасних.

Купити ламінат Таркетт (Луцьк) - означає придбати продукт найвищої якості, екологічно чистий і надзвичайно довговічний. Дизайн цього ламінату дозволяє використовувати його в самих солідних офісах і особняках. Компанія Таркетт має представництва більш ніж у ста країнах світу, в тому числі і в Україні.

Крім продукції від Таркетт, у нас Ви можете купити ламінат від популярного виробника «Кронопол». У своїй роботі ця фірма використовує німецьке сировину і обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості ламінату. Ще один виробник, продукцію якого Ви можете бачити в нашому каталозі - це концерн Classen.

Ця компанія відома у всьому світі завдяки сучасним технологічним рішенням і відмінною продукції. Щоб замовити ламінат в Луцьку або отримати консультацію стосовно наших товарів, дзвоніть нам за телефоном +38096-887-16-22, або +38096-887-17-54. Наші фахівці допоможуть підібрати підлогове покриття, оптимально підходить для Вашого випадку, з урахуванням побажань з підсумкової вартості партії.

Назад


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster