Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м. Львів, вул Зелена 253б, раді будемо Вас бачити!

Компанія «Ваш Ламінат» реалізує багатий асортимент підлогових покриттів, доступний більшості покупців міста Луцьк за найкрашими цінами. Серед іншого, у нас Ви можете купити ламінат високої якості. Він відмінно підходить для дому та офісу.. Ми пропонуємо ламінат від провідних світових виробників.

У нашому каталозі представлено кілька всесвітньо відомих компаній і брендів, які користуються більшим попитом у покупців в десятках країн світу. У першу чергу варто назвати міжнародну корпорацію Таркетт. Вона була заснована більше 120 років тому і за цей значний термін стала одним з провідних у світі виробників підлогових покриттів, у тому числі і сучасних.

Купити ламінат Таркетт (Луцьк) - означає придбати продукт найвищої якості, екологічно чистий і надзвичайно довговічний. Дизайн цього ламінату дозволяє використовувати його в самих солідних офісах і особняках. Компанія Таркетт має представництва більш ніж у ста країнах світу, в тому числі і в Україні.

Крім продукції від Таркетт, у нас Ви можете купити ламінат від популярного виробника «Кронопол». У своїй роботі ця фірма використовує німецьке сировину і обладнання, що дозволяє забезпечити високий рівень якості ламінату. Ще один виробник, продукцію якого Ви можете бачити в нашому каталозі - це концерн Classen.

Ця компанія відома у всьому світі завдяки сучасним технологічним рішенням і відмінною продукції. Щоб замовити ламінат в Луцьку або отримати консультацію стосовно наших товарів, дзвоніть нам за телефоном +38096-887-16-22, або +38096-887-17-54. Наші фахівці допоможуть підібрати підлогове покриття, оптимально підходить для Вашого випадку, з урахуванням побажань з підсумкової вартості партії.

Назад


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster