Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Ламінат в Червонограді є одним з найпопулярніших видів підлогового покриття, яке можна зустріти в житлових, а так само в офісних і торгових приміщеннях міста Даний вид можна характеризувати як гідне і доступне покриття, що створює затишок і комфорт. На відміну від інших підлогових покриттів, ламінат має ряд переваг, які помітні як у процесі установки і монтажу, так і в процесі експлуатації та використання. Наша продукція, надана Інтернет-магазином «Ваш Ламінат», відрізняється своєю зносостійкістю, довговічністю, широким асортиментом вибору фактури і малюнка, а так само гарантією якості товару.

Інтернет магазин ламінату «Ваш Ламінат» працює тільки з надійними виробниками і постачальниками підлогових покриттів в Червонограді і Західній Україні. Ламінат - це чудовий вибір для тих, хто хоче реалізувати свій творчий задум щодо створення комфортної і затишної атмосфери. Ламінат Червоноград - це те , що дозволить Вам мати якісну і надійний підлогу. Для того, щоб купити ламінат, в першу чергу, необхідно визначитися з його класом. Як відомо, у даного виду покриття буває шість класів: з 21 по 33.

Зі збільшенням класу збільшується його зносостійкість, так само клас впливає і на ламінат ціни якого безпосередньо залежать від цих факторів. Так, у 21 матеріалу класу характеристики чудово підходять для використання в домашніх умовах, де навантаження на підлогу мінімальна. У свою чергу, продукт 33 класу є яскравим прикладом довговічного підлогового покриття використовується в офісних і торгових приміщеннях з великою прохідністю людей і змінної, але великим навантаженням на підлогу.

Після того, як Ви вибрали необхідний клас ламінату, орієнтуючись на прохідність у приміщенні, в якому він буде експлуатуватися, Ви можете приступити до вибору малюнка і фактури. Всі бренди підлогових покриттів, представлені в магазині мають ряд переваг, які виражені в якісному виробництві малюнка і фактури на поверхні ламінату. Це сприяє тому, що за рахунок своїх особливостей створюється максимальна реалістичність і схожість з природними матеріалами. Важливо відзначити, що ми передбачили той факт, що при виборі різних кольорів, відтінків і фактури ламінату, ціни не варіюється в широкому діапазоні, а часто навіть не змінюються. Якщо не вказані на ламінат ціни, то необхідна консультація з фахівцем нашого магазину.

Якщо Вас цікавлять ламінат ціни Червоноград, то Ви вибрали правильний магазин підлогових покриттів.

Назад


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster