Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Купити ламінат у Тернополі ви завжди можете в нашому інтернет-магазині підлогових покриттів, за найкращою ціною. Ми здійснюємо продаж ламінату майже 300 видів і варіантів. Стильні, привабливі, комфортні при експлуатації підлоги з ламінату давно заслужили повагу і визнання покупців у всьому світі.

Сьогодні купити ламінат у Тернополі може будь-який бажаючий. Продаж ламінату активно ведеться у всіх розвинених країнах світу, а його використання вважається однією з головних і найбільш якісних альтернатив традиційній дерев'яній підлозі.

У нашому інтернет магазині підлогових покриттів серед усього розмаїття Ви завжди можете купити ламінат 33 клас і ламінат 32 клас. Сьогодні малюнок, колірна гамма і текстура таких підлог може істотно розрізнятися, найчастіше ламінат являє собою одну з варіацій на тему дерева, хоча зустрічається ламінат з малюнком плитки, каменю і т.д.

Розрізняється, як правило, саме декоративний шар покриття. В цілому, дошка ламіната - це конструкція, яка складається з чотирьох шарів: нижнього стабілізуючого, який захищає дошку від деформації, до нього додається звукоізолююча підкладка; несучий шар, основна частина дошки ламінату, яка виготовляється з HDF; декоративний шар, як правило, являє собою шар паперу з нанесеним на нього малюнком; верхній захисний шар з меламінової або акрилової смоли.

Купити ламінат у Тернополі за вигідною ціною можна в нашому інтернет магазині. Ціни на ламінат залежать від багатьох факторів, головним з яких є клас зносостійкості. В даний час в нашому інтернет-магазині представлений ламінат різних класів, серед яких переважає ламінат 32 клас, у нас Ви також завжди можете купити ламінат 33 клас. Спочатку обидва ці класу призначалися для використання в комерційних приміщеннях із середнім та інтенсивним навантаженням відповідно. В комерційних приміщеннях підлоги класу 32 прослужать від 3 до 5 років, а класу 33 - від 5 до 6 років.

Якщо ж постелити такі підлоги будинку, то можна забути про зміну ламінату років на 15-20. Саме ці два класу зносостійкості є найбільш оптимальними і для використання в квартирах, та для експлуатації в офісах. Звертаємо Вашу увагу, що ціни на ламінат вказані за квадратний метр.

Назад


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster