Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Важливо: Перед тим, як приступити до укладання ламінованої підлоги перевірте елементи при денному світлі на наявність видимих дефектів або пошкоджень, а також колір і структуру. Після укладання претензії та скарги будуть необгрунтованими. З ламінату необхідно видалити еластичні, текстильні покриття.

 

Напрямок укладання

Напрям настилання визначається в більшості випадків основним джерелом світла в приміщенні. Елементи слід укладати поздовж в напрямку падіння світла.

Маленькі приміщення візуально збільшується завдяки використанню яскравих кольорів підлоги

- У вузьких коридорах завжди слід укладати в поздовжньому напрямку.

- У разі поміщення у формі букви Т, L з допомогою відповідних профілів необхідно розділити пів на окремі поверхні, в залежності від форми приміщення.

 Відносна гранична вологість

Підлога цементна: макс. 2,0% СМ, на підлогах з підігрівом 1,8% CMСМ. Як правило, при укладанні нових безшовних підлог необхідний період висихання 6-8 тижнів. Крім того, слід  засмосовуваит поліетиленову плівку завтовшки 0,2 мм для захисту від вологи. Краї плівки укладати внапуск

Як правило, достатньо заварювати панелей за допомогою швабри, мітли або пилососа. Можливі сліди гуми з підошви взуття або плями жиру можна видалити ацетоном.

В залежності від ступеня забруднення використовувати розведеного у воді засоби для очищення ламінованих підлог. Для цього необхідно залити ок. 150-200 мл на 1 відро (= 8-10 л води) і протерти поверхню сильно віджатою ганчіркою. Потім відполірувати сухою серветкою по догляду за шкірою обличчя, отримуючи рівномірний блиск поверхні панелей.

Необхідно дотримувати наступні правила: Для чищення та догляду не використовуйте мило, абразивні чистячі засоби, дротяні щітки, воском або політурою. Щоб уникнути залишається на розсуд води на поверхні панелей. Мийки для водяної пари, не підходять для чищення панелей.

 Кліматичні умови приміщення

Для підтримки підлоги в хорошому стані, а також для вашого хорошого самопочуття є відносна вологість повітря близько 50-60%, при температурі близько 20°C. Для підтримки вологості повітря на постійному рівні, особливо в опалювальний сезон, рекомендуємо використовувати зволожувач повітря. Це запобігає пересиханню підлоги. Зволожувачі повітря слід включати до початку опалювального сезону. При зниженні вологості повітря нижче норми  слід рахуватися з виникненням незначних тріщин, які, як правило, закриваються після опалювального сезону.

 Додаткові роботи по захисту підлоги

Для підтримки гарного стану підлоги НЕОБХІДНО (умови гарантії) - застосування м'які підкладки під ніжки стільців і столу, а також розміщення щіток в зоні входу. Ролики під сидіннями або офісними кріслами мають бути гумові. В якості підкладки під офісні крісла та стільці, ми рекомендуємо килимки з полікарбонату 11/09 - технічні Зміни, продиктовані технічним прогресом захищені.

 


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 1291


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster