Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Досить швидкий і простий спосіб оновити підлоги в своєму будинку, підгонка і укладання підлогових покриттів ламінат є ідеальним рішенням. З правильними інструментами і трохи зусиль, можна з успіхом виконувати сам проект. Ви можете дізнатися, як укладити  ламінат в кілька кроків.

Установка підлоги

1. Визначте, в якому напрямку ви хочете покласти підлогу. Немає "правильно" або "неправильно", але якщо в кімнаті є вікно, деякі рекомендують монтаж підлоги, так щоб вона була паралельна променів світла, які горять.

2 Видалити область. До укладання ламінату, які можуть грюкнути або повинні бути склеєні, в залежності від типу придбаного підлозі, переконайтеся, що немає сміття в цьому районі. Переконайтеся, що підлогу, куплений в відчув вбудована підтримка або якщо ви хочете нанести тонкий пінистий оббивкою вниз, що зменшує шум і створити більш м'яку поверхню для ходьби.

3 Вирізати дно, двері, 1/8 дюйма, за допомогою ручної пилки або ножа, щоб тільки стільки місця на дошки підлоги ковзати під ним. Розкачати три ряди піна довжину кімнати, для початку (я думаю, що ви використовуєте підлоги з попередньо встановленою відчував грунту). Візьміть перший шматок підлоги з коробки, переконавшись, що немає ники або недоліки.

4 Знайти інструкції, які супроводжували свою стать. В залежності від типу підлоги, який ви використовуєте, ви повинні діяти згідно з інструкціями на упаковці, до монтажу. Підлоги в паз і гребінь (lock і подати) повинен бути встановлений так, що не рифлені розділ починався ближче до стіни, так щоб пази стояли  поруч рядків, які будуть визначені, а потім ви можете скріпити їх разом. Слухайте  клік і відчувати, де два диска підключити, щоб переконатися, що не існує простору між ними. Ви можете просто приклеїти інший підлогу разом.

5 Покладіть на свою першу запис вниз, починаючи від стіни і просуваючись ст. Залиште 1/4 дюйма щілину між дошками і стіною, що дозволяє підлозі розширюватися і стискатися, не викликаючи проблем з-за його "плаваючі природи. "Почати перший рядок, використовуючи всю дошку до тих пір, поки ви не дійдете до точки, коли вам потрібно буде вирізати шматок, щоб уміститися в кінцевій точці. З допомогою лінійки виміряти простір, враховуючи, що ви будете хотіти тримати інтервал 1/4 дюйма між плитою і стіною. Відзначити кафе і ресторани олівцем і нарізати в цілях забезпечення митрі побачив як можна більш чистого різання.

6 Вийміть залишився шматок диска просто вирізати і почати наступний ряд. Потім покласти повні шматки до тих пір, поки вам потрібно вирізати ще одну пластину, щоб поміститися в простір, що залишився. Переконайтеся в тому, що розподіл частини так, що кінці дощок, вирізаних не черги. Щоб розкласти дошки, підлога буде тривати довше, тому що вона буде мати багато зв'язків, щоб забезпечити більшу міцність. Повторіть дії для кожного рядка.

   
   

 

   

 


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 1314


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster