Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Ламінат розроблений з заклепковим механізмом, який робить те, що установка без використання клею або цвяхів можлива без проблем. У багатьох випадках, ви можете використовувати панель вибору витягнути розділи разом, але якщо немає місця, то, можливо, доведеться відрізати частину фіксуючого механізму і клею секцію до них прилягають.


Інструкції

1 Переконайтеся, допомоги по невеликої щілини між підлогою і стіною, коли він лежав останні епізоди підлозі. Поки розділ очищає мовами розділах, прилеглих і можна покласти долілиць на підлозі, ви можете використовувати панель вибору витягнути розділи разом.

2 Підключіть короткий кінець панелі вибору навколо краю підлоги на стіні і потягніть на іншому кінці принести розділи разом. Ви також можете натиснути в кінці рядка з молотком.

3 Зніміть нижню частину паза при установці розділ перешкода, як шафа або одвірок, або у випадку, коли немає місця, щоб використовувати панель вибору.

4 Виміряйте область, де ви встановлюєте підлоги і зробити розріз у відповідності з циркулярною пилою. Використовуйте лобзик для різання кривих або невеликі розрізи, які необхідні для правління, щоб відповідати. Потім встановити глибину лубрикатора до середини товщини вкладиша, а відрізати дна канавок на бічних і крайніх, які підходять до блоку підлоги. Якщо немає місця, щоб витягнути голову в один спосіб, а не інший, залишити в силі паз на боці або на кінці, які можна витягнути на місце.

5 Поширення контакту цементу на мовах сусідніх плит з маленькою кистю і мирян різати на вершині мовами, потягнувши його на місце з панелі вибору, залежно від цього напрямку цілком можливо. Переконайтеся, що дошки щільно один з одним, а потім покласти вагу на основу і залишити його там до висихання клею.


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 762


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster