Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Про якості підлогового покриття з панелей часто зумовлює стійкість на стирання його верхнього шару. Найпростіший спосіб визначити, яка стійкість журі покриття до стирання, є перевірка її класу. Вона визначається в ході так званих тестів Tabera. Про призначення до певного класу визначає кількість оборотів спеціальній мішені, після яких починають бути видні зміни захисного шару. Чим вище цифра, що позначає клас, тим краще. Правда, в основному użytkowanychpomieszczeń будинки призначені вже диво-класів, AC3, AC4 , але найбільш стійкими до стирання є ці, зазначені класом AC5 і AC6.

Ламінована підлога стійкий до деформації

 

Стійкість до деформації під дією ударів або тиску, може забезпечити тільки поєднання міцної поверхні панелей з несучою пластиною з такими ж якостями. Завдяки використанню високоякісних матеріалів-панелі стійкі до тиску, наприклад, високі підбори. Minimalizowana також можливість змінювати не розміри. Це особливо важливо, коли мають бути покладені в приміщеннях, що піддаються впливу вологи, наприклад, на кухні або у ванній кімнаті.

Інформація про те, що панелі призначені для укладання на кухні або у ванній кімнаті, повинен знаходитися на їх упаковці або в технічній карті.

Ламінат стійкий до плям і сонця

Ламіновані панелі можуть бути не тільки стійкі до подряпин, ударів і вологи, а також на zaplamienie і високу температуру. Бризки гарячого жиру можна з них легко змити водою з додаванням рідини для миття посуду, а лак для нігтів тканиною .

 Ще одна перевага ламінованих підлог високої якості-це стійкість на знебарвлення під впливом сонячного світла. Традиційно захищена лаком або маслом дерев'яні підлоги, безумовно, програють в цьому плані з ламінатами високої якості.

Ступаючи тихо... після підлозі бруса

 Акустика довго залишалася найбільшим недоліком панельних підлоги. Рішення, які могли б це змінити, були виключно важливі для компаній, що виробляють панелі.

 Сьогодні панелі з верхньої полиці мають грунти, гасять звуки розташовані не тільки між частиною несучої пластиною та основою. Шар, дуже подобається, може знаходитися під поверхнею ламінату. Так у підлогах Pergo. У панелях компанії Unilin Flooring використовується зовсім інше рішення. Завдяки використанню підкладку відключення звуку та будівництві несучої пластини видають звук близький для підлоги з масиву дерева.

 Таким чином, на наших очах ламіновані підлоги стають все більш розумне рішення імітацію для всіх органів почуттів – не тільки зору і дотику, а також слуху.


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 869


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster