Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Ламіновані підлоги-це ідеальний матеріал для людей, які хочуть мати красиву  підлогу, але не мають часу або грошей для реалізації.. Ламіновані панелі-це швидкий спосіб красиво покласти підлогу .Верхній шар (декоративний) це ламінат ,він покритий  меламіновою смолою, яка захищає ламінат від впливу води і оберігає від стирання.

 

Ядро панелі створює плита HDF, MDF або дсп товщиною 7-8 мм. Якщо ядро з дсп, то такий ламінат  можна укладати на кухні та у ванній кімнаті. У цих приміщеннях можна використовувати ламінат  і з наповнювачем з HDF плити підвищеної водостійкості. Нижній шар панелей виготовляються найчастіше з меламіну. Вона захищає ламінат від вологи і забезпечує стабільність форми. Ламіновані панелі мають певний клас стирання, позначається символами від AC 1 до AC 4 (чим вище число, тим вище стійкість до стирання). Наприклад, для оздоблення інтенсивно експлуатованих (хол, кухня) слід вибирати панелі класу AC3 і AC4.

Ми робимо підлоги з ламінату

 Ламінована підлога може імітувати будь-який матеріал і будь-який дизайн підлоги. Зразки ламінату, що імітують дерево – бук, горіх, сосна, дуб, оливкова олія, кінський каштан, а також екзотична деревина. Вони можуть імітувати старі дерев'яні підлоги і сучасні паркетні підлоги, виготовлені з благородних порід дерева. Але також камінь, теракоту, тканина і багато інші матеріали. На їх поверхні можуть знайти композиції з овочів або історії з картинками.

 Переваги: Недоліки:

 Ламінована підлога є одним з більш дешевих матеріалів, на підлозі; завдяки йому, ми можемо отримати дешеве  і ефективне покриття, що імітує, наприклад, екзотичне дерево;

Ламіновану підлогу  можна укласти без допомоги фахівця; його можна використовувати відразу ж після укладання;

можливість повторного укладання (повторно – до трьох разів);

вони стійкі до забруднень, подряпин, ударів і впливу хімічних засобів;

деякі  підходять для підлогового опалення;

можуть імітувати кращі сорти деревини, кольори і візерунки зустрічаються в інших видах підлоги.

не є природним матеріалом, вони не викликають алергії лише ті, які мають спеціальний сертифікат;

деякі панелі при горінні можуть виділяти токсичні засоби;

ви не можете їх відшліфувати і лакувати.

 Догляд підлогових панелей

Щоб ламінат надовго зберіг  красивий зовнішній вигляд, їйого потрібно відповідним чином доглядати. Підлога миється за допомогою вологої ганчірки і м'якого миючого засобу. Варто використовувати абразивні чистячі засоби антистатичної дії. Невеликі вм'ятини або дірки в панелях можна заповнити спеціальним акриловим герметиком прокладкою. Комплект такий-випускається в кольорі декілька найпопулярніших видів деревини.

Теги: панелі, ламіновані панелі, панелі, плитка, підлога, підлога

 


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 1365


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster