Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

 При виборі нового підлоги варто звернути увагу не тільки на її гарний зовнішній вигляд, але і матеріали, з яких він виготовлений, з перевіреною якістю товару і екологічністю. І це не тільки із-за маленьких дітей яік  граються но підлозі – кожен споживач хоче бути впевнений, що  і на танцполі не ховаються невидимі загрози для здоров'я. Прості у догляді ламіновані панелі займають основне положення в групі підлог, екологічно бездоганних і створюють здорові умови проживання. Властивості поверхні ламінату дозволяють віднести його до підлоги яка є гігеєнично чиста: - захисний шар з меламіновою смолою особливо стійкі та довговічні, а завдяки сучасній техніці клацання з'єднання дощок підлоги існують деякі, а їх форма стабільна.

Поверхня ламінату запечатана таким чином, виключає збереження на її поверхні звичайних частинок пилу. Також кліщі домашнього пилу або інші мікроорганізми, що викликають алергію не знаходять тут умов, сприятливих для її розмноження. Це важливо не тільки для алергіків.

Тому що підтримувати ламінат в чистоті просто. Забруднення, що надходять ззовні і типово від домашніх тварин,  можуть бути легко видалені шляхом підмітати, і під час в протирати трохи вологою тканиною. Рекомендується використовувати засоби для миття ламінату, наприклад, пропонованих в продажі  виробниками. Застосовувати їх дуже невелика кількість, використання миючих засобів зводиться до мінімуму. Це захищає навколишнє середовище і домашній бюджет.Органічне виробництво

 

Ламінат може ще більше: ламіновані панелі, виготовлені в Європі, які мають знак CE, а також логотип „Quality and Innovation made in Europe“ Європейської асоціації Виробників Ламінованих Підлог EPLF, є статями в корені строгий контроль і безпечними для споживача. Вони екологічні: виготовлені з урахуванням захисту природних ресурсів, довговічні, з відмінними споживчими властивостями – крім того, може бути піддана повній вторинній переробці.

Правильно визначає їх як „зелених продуктів high-tech“. Сертифіковані ламіновані підлоги виготовляються в основному з відновлюваної сировини і не містить пластифікаторів.Ккомпонент дошки є деревянні волокна, як  целюлоза, отримана із деревини. Визнані знаки якості підтверджують, що сировина деревне надходять з стійких джерел. Крім того, гарантують, що всі компоненти полів були вироблені без використання пестицидів, з'єднань або небезпечних важких металів. Серед сполучних речовин використовуються смоли і клеї екологічно чисті. – Той же ламінат складається з натуральної сировини і сприяє створенню здорового клімату в квартирі.

Ламінат також неперевершеним з точки зору різноманітності конструкцій. Привабливі проекти дизайнів дерева, каменю, текстилю та інших конструкцій творчих, різні структури поверхні, а також змінно використовувані формати дощок відкривають несподівані можливості для творчості будь-якого простору.łównym компонент дошки є деревні волокна, як і целюлоза, отримана із деревини.

Визнані знаки якості підтверджують, що сировина деревне надходять з стійких джерел. Крім того, гарантують, що всі компоненти полів були вироблені без використання пестицидів, з'єднань або небезпечних важких металів. Серед сполучних речовин використовуються смоли і клеї екологічно чисті. – Той же ламінат складається з натуральної сировини і сприяє створенню здорового клімату в квартирі.

Ламінат також неперевершеним з точки зору різноманітності конструкцій. Привабливі проекти дизайнів дерева, каменю, текстилю та інших конструкцій творчих, різні структури поверхні, а також змінно використовувані формати дощок відкривають несподівані можливості для творчості будь-якого простору.


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 910


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster