Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Одним з переваг підлоги, є те, що вони підходять для самостійного монтажу. Для укладання панелей достатньо навичок домашнього майстра, не потрібні спеціальні інструменти, а і безлад під час роботи невеликий.


Всі види панелей можна укладати в так званій системі плаваючої підлоги. Це означає, що їх не треда склеювати і кріпити за допомогою болтів до основи, але віксувати тільки  краю. Ми підкажемо, як правильно їх укласти і як підготувати поверхню.


Цей вид підлоги слід укладати після завершення оздоблювальних робіт і установки в приміщенні.
Як підготувати основу?

Рівну підлога необхідно очистити від пилу і забруднень, а потім викласти на неї фольгу і звукоізоляцію.
Що покласти під панелі?

Панелі завжди кладуть на пароізоляційної плівки завтовшки 0,2 мм і на шарі звукоізоляції – найчастіше зі спіненого поліпропілену товщиною 3 мм Монтаж робиться простіше, якщо застосовувати до підлоги двостороннью липку стрічку. Замість піни можна використовувати м'які деревно-волокнисті плити, які укладаються під іншим кутом по відношенню до стін – щоб краї плит не збігалися з кромками панелей.

Панелі змінюються, хоча і незначно, свої розміри під впливом температури і вологи. Тому вздовж стін необхідно залишити компенсаційний зазор, який повинен мати ширину від 5 до 10 мм так, щоб вона закрила їх плінтус. Для регулювання ширини швів використовуються дерев'яні клини товщиною близько 7 мм. Умови в приміщенні – у процесі укладання підлоги з панелей температура в приміщенні повинна становити мінімум 12°C, а відносна вологість повітря – не більше 55-60%.
Які умови повинні бути в приміщенні?

У процесі укладання підлоги з панелей температура в приміщенні повинна становити мінімум 12°C, а відносна вологість повітря – не більше 55-60%. В процесі роботи не слід провітрювати, щоб вологість повітря не набула зміни.

Ламінат можна укладати у вологих приміщеннях, тобто в сауні, на кухні або у ванній кімнаті, для того використовають дорогі панелі, призначені для цього виду інтер'єру. Не можуть бути використані зовні будівлі і в приміщеннях з підігрівом електричним опаленням, яке швидко досягає високої температури. Але можна монтувати на ламіновану якщо є водяний підігрів підлоги.  Але температура нагрівального кабелю не може бути вище, ніж 50°C, а температура підлоги – вище 28°C.

Як встановити плінтус?

Плінтус кріплять до стін, а не до підлоги з панелейЯк самостійно укласти панелі на підлозі?

Всю довжину паза потрібно змастити клеєм, потім покласти панель на місці – треба це робити в міру рівномірно, щоб уникнути витікання клею

Панелі будуть добре виглядати, якщо ми будемо їх укладати перпендикулярно до вікна, а тому у відповідності з напрямком падіння світла. Такий спосіб укладання робить, що з'єднання між окремими елементами стають менш вираженими. Якщо вікна знаходяться на декількох (наприклад, двох) стінах, панелях, розташованих паралельно прямих сонячних променів відновлення через вікна, розташовані навпроти входу в приміщення.

Якщо панелі з малюнком дощечки і повинні бути розташовані в довгому, вузькому приміщенні – це необхідно зробити так, щоб малюнок був паралельно стін більш коротких. Це спосіб оптичного розширить приміщення. Під час укладання панелей, з малюнком дошки, головне візуальне поведінка безперервності дощок. Цей ефект можна досягти, якщо перед укладанням панелей, вони будуть відповідним чином відсортовані. У всіх пачках повторюються одні і ті ж шаблони, так що б вийшло створити враження безперервності, ми повинні один одному відповідати "сухий" диво-зі всіх посилок. Принцип досить простий – потрібно зв'язати укороченими краями дві однакові панелі, отримані з різних пачок.


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 1157


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster