Корзина

Кошик порожній.

Виробники:

Ламінат Classen (Німеччина)
Ламінат Kronopol (Польша)

Керування аккаунтом:

Новини

16.04.2015 Нова адреса офісу
Ми переїхали в нову гуртовню за адресою м.Львів,вул. Пирогівка 42, раді будемо Вас бачити!

Ламінат це багаторівнева, заснована на водонепроникний клейовий плиті дсп високої щільності (HDF). Всі ламіновані підлоги складаються з чотирьох різних шарів:

1. Прозоре покриття стійке до стирання

Цей верхній шар робить підлогу стійкою до забруднень, стирання, ударів, появи подряпин, домашніх тварин і чистячих засобів. Складається з кількох шарів меламіну вприсованого в плиту HDF під високим тиском і при високій температурі. Верхній шар, обтянутий шпоном з текстурою/фактурою дерева або керамічної плитки, визначається як запатентована рельєфна фактура поверхні]. Це означає, що ця фактура поверхні залишається в повній гармонії з дизайном.

2. Шар формулою

Це шар, який визначає зовнішній вигляд підлоги. Шар картини-це фотографія цього дерева або керамічної плитки дуже високого дозволу, відтворення за допомогою високорозвиненої техніки друкованої та оброблена меламіновою смолою. Це поєднання досконалого дизайну і фактури поверхні, що робить імітацію дерева або плитки виглядає дуже правдоподібно і природно.

3. Вологостійкість, клеєний базова плита з HDF

Базова плита з HDF є дуже важливим елементом ламінату. HDF-це плита дсп високої щільності. Вона складається з деревних волокон і високоякісної меламіновоі смоли. Це плита з вдруге пов'язаних між собою волокон, що дозволяє використовувати всі частини дерева. Ця плата є дуже гомогенний з точки зору складу і технічних характеристик. Характеризуються її виняткова міцність, стійкість і вологостійкість.
4. Збалансована шар

Цей стійкий до вологи шар підтримки забезпечує ідеально збалансований диск, який не буде сприяти вигину або спотворенню, якщо підлога була неправильно встановлена і обслуговується.


Дата: Понедельник, 04 Май 2015
Переглядів: 913


© Ламінат Львів - продаж доставка укладка. Самі вигідні ціни у Львові | Розробка сайту студія WebMaster